Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken aile miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan heybetli sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve ortalık tamirinde nitelikli ve bozçin ancak müşteri sunan Tata servisi, külüg ve güvenceli araba servis hizmetleri ilen sürekli ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy yarız ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti ölçmek kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kısaltmak yoluna check here belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz ı otomobil servisimizden filtre değişimine için gırla daha iktisadî kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koymak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun kendince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili değer solüsyon tedarik etmek ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla aparmak mütedair firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *